
Підшипник кульковий упорний 8104 (51104)
45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8104
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий упорний однорядний основне конструктивне виконання 20x35x10
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 8104 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,039 |
| Висота | 10 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 20 мм |
| Внутрішній діаметр. | 20 |
| Висота B (мм) | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 |
| Каталожний номер | 8104/51104 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119937 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 35 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴

