Підшипник роликовий радіально-упорний конічний однорядний основне конструктивне виконання 65x120x32,75
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 7513 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 1,574 |
| Висота | 31 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 65 мм |
| Внутрішній діаметр. | 65 |
| Висота B (мм) | 31 мм |
| Зовнішній діаметр | 120 |
| Каталожний номер | 7513/32213 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120388 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 120 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 258 ₴


