
Підшипник кульковий радіальний 80105 (6005 ZZ)
58 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 80105
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двома захисними шайбами (метал) 25x47x12
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Захисний ущільнювач | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 80105 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,08 |
| Висота | 12 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 25 мм |
| Внутрішній діаметр. | 25 |
| Висота B (мм) | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 |
| Каталожний номер | 80105/6005/6005ZZ |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120422 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 47 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 ₴

