
Підшипник у корпусі для борони LEMKEN LSGR207-TBS (3199372)
968 ₴
- Немає в наявності
- Код: LSGR207-TBS
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Фланцевий підшипниковий вузол (Корпус з посиленим підшипником у зборі) Самовстановлюючий фланцевий підшипниковий узел округлої форми LSGR 207-TBS, що складається з самовирівнювального підшипника LS207-TBS та литого корпусу GR207, що відмінно забезпечує співвісність. Внутрішній діаметр підшипника (d): 35 Ширина корпусу/фланцю (B1): 40 Загальна довжина (L): 125 Відстань між центрами отворів (J): 100
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemken |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | LSGR207TBS |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 1,7 |
| Висота | 40 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 35 мм |
| Внутрішній діаметр. | 35 |
| Висота B (мм) | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 125 |
| Каталожний номер | 3199372/LSGR207-TBS/PN00032/F-232812-0200 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119785 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 125 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 968 ₴

