
Радіатор системи охолодження
4 285 ₴
- В наявності
- Код: R12380
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор системи охолодження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | R12380 |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 433 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Touran, Fabia, Octavia, A3, Leon, TT, Golf, Q3, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір [мм] | 433 x 650 x 32 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 285 ₴


