
Радіатор системи охолодження
2 740 ₴
- В наявності
- Код: R12197
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор системи охолодження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | R12197 |
| Довжина ядра радіатора | 648 мм |
| Ширина ядра радіатора | 388 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Fabia, Leon, Tiguan, Toledo, Touran, A3, A4, TT, Golf, Altea, Scirocco, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір [мм] | 388 x 648 x 26 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 740 ₴

