
Радіатор охолодження двигуна
2 214 ₴
- В наявності
- Код: R20029
- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
Система охолодження одна з найважливіших систем в правильному функціонуванні автомобіля.
У категорії Система охолодження Sato tech представлені радіатори охолодження, інтеркулери, масляні радіатори, радіатори обігріву салону і радіатори кондиціонера для легкових автомобілів, а також легкої комерції.
Виробництво відбувається із застосуванням стандарту ISO / TS 16949: 2009, вся продукція піддається ретельному контролю - що гарантує якість і відповідність характеристикам OE продукції.
Радіатор - важливий елемент системи охолодження. При роботі двигуна виділяється велика кількість тепла. Для підтримки стабільної температури використовується охолоджуюча рідина, яка протікаючи через двигун відбирає у нього тепло, і знову охолоджується, протікаючи через радіатор, який віддає тепло в атмосферу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | R20029 |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 632 мм |
| Ширина ядра радіатора | 398 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, Crafter, A6, Octavia, Golf, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Метод складання | механічний |
| Розмір [мм] | 632 x 398 x 16 |
- Ціна: 2 214 ₴




