
Радіатор охолодження двигуна
2 534 ₴
- В наявності
- Код: R23022
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Nubira |
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | R23022 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 655 мм |
| Ширина ядра радіатора | 383 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 534 ₴

