
Радіатор охолодження двигуна
3 887 ₴
- В наявності
- Код: R12103
- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
Система охолодження одна з найважливіших систем в правильному функціонуванні автомобіля.
У категорії Система охолодження Sato tech представлені радіатори охолодження, інтеркулери, масляні радіатори, радіатори обігріву салону і радіатори кондиціонера для легкових автомобілів, а також легкої комерції.
Виробництво відбувається із застосуванням стандарту ISO / TS 16949: 2009, вся продукція піддається ретельному контролю - що гарантує якість і відповідність характеристикам OE продукції.
Радіатор - важливий елемент системи охолодження. При роботі двигуна виділяється велика кількість тепла. Для підтримки стабільної температури використовується охолоджуюча рідина, яка протікаючи через двигун відбирає у нього тепло, і знову охолоджується, протікаючи через радіатор, який віддає тепло в атмосферу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | R12103 |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 718 мм |
| Ширина ядра радіатора | 400 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Метод складання | паяний |
| Розмір [мм] | 400 x 718 x 16 |
- Ціна: 3 887 ₴

