
SATO Радіатор VW POLO 09-
2 308 ₴
- В наявності
- Код: R20049
- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
Система охолодження одна з найважливіших систем в правильному функціонуванні автомобіля.
У категорії Система охолодження Sato tech представлені радіатори охолодження, інтеркулери, масляні радіатори, радіатори обігріву салону і радіатори кондиціонера для легкових автомобілів, а також легкої комерції.
Виробництво відбувається із застосуванням стандарту ISO / TS 16949: 2009, вся продукція піддається ретельному контролю - що гарантує якість і відповідність характеристикам OE продукції.
Радіатор - важливий елемент системи охолодження. При роботі двигуна виділяється велика кількість тепла. Для підтримки стабільної температури використовується охолоджуюча рідина, яка протікаючи через двигун відбирає у нього тепло, і знову охолоджується, протікаючи через радіатор, який віддає тепло в атмосферу.
Застосування: VW Polo 09-
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | R20049 |
| Довжина ядра радіатора | 649 мм |
| Ширина ядра радіатора | 342 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Polo, Toledo, Rapid, A1, Jetta, Fabia, A6, Transporter, Roomster, Passat, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Метод складання | паяний |
| Розмір [мм] | 649 x 342 x 23 |
- Ціна: 2 308 ₴



