
SATO Радіатор пічки Fiat Doblo 00-
1 128 ₴
- В наявності
- Код: H21223
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Система охолодження одна з найважливіших систем в правильному функціонуванні автомобіля.
У категорії Система охолодження Sato tech представлені радіатори охолодження, інтеркулери, масляні радіатори, радіатори обігріву салону і радіатори кондиціонера для легкових автомобілів, а також легкої комерції.
Виробництво відбувається із застосуванням стандарту ISO / TS 16949: 2009, вся продукція піддається ретельному контролю - що гарантує якість і відповідність характеристикам OE продукції.
Радіатор обігріву салону дуже важливий елемент кліматичної системи автомобіля. Призначений для нагрівання повітря для системи опалення, вентиляції та кондиціонування.
Застосування: Fiat Doblo 00-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | H21223 |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 210 мм |
| Ширина ядра радіатора | 160 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Punto, Ypsilon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Метод складання | паяний |
| Розмір [мм] | 210 x 160 x 32 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 128 ₴

