
Радіатор системи опалення салона RENAULT Trafic 01-
1 720 ₴
- В наявності
- Код: H21235
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Система охолодження одна з найважливіших систем в правильному функціонуванні автомобіля.
У категорії Система охолодження Sato tech представлені радіатори охолодження, інтеркулери, масляні радіатори, радіатори обігріву салону і радіатори кондиціонера для легкових автомобілів, а також легкої комерції.
Виробництво відбувається із застосуванням стандарту ISO / TS 16949: 2009, вся продукція піддається ретельному контролю - що гарантує якість і відповідність характеристикам OE продукції.
Радіатор обігріву салону дуже важливий елемент кліматичної системи автомобіля. Призначений для нагрівання повітря для системи опалення, вентиляції та кондиціонування.
Застосування: OPEL Vivaro 01-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | H21235 |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 255 мм |
| Ширина ядра радіатора | 148 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Метод складання | механічний |
| Розмір [мм] | 255 x 147 x 32 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 720 ₴


