
Підшипник маточини
916 ₴
- В наявності
- Код: WB90315
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | WB90315 |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Зовнішній діаметр | 87 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Opirus, Grandeur |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 45 |
| Додаткова інформація | без ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 87 |
| Сторона встановлення | передня вісь |
| Тип | кульовий |
| Ширина 2 mm | 0 |
| Ширина mm | 41 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 916 ₴

