
Підшипник маточини
592 ₴
- В наявності
- Код: WB12111
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Застосування: VOLKSWAGEN GOLF IV 97.08-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | WB12111 |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 40 |
| Додаткова інформація | без ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 74 |
| Сторона встановлення | передня вісь |
| Тип | кульовий |
| Ширина mm | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 592 ₴



