
Підшипник маточини
451 ₴
- В наявності
- Код: WB24105
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Застосування: OPEL CORSA 00-, MERIVA 03-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | WB24105 |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Зовнішній діаметр | 67 мм |
| Внутрішній діаметр | 34 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Tigra, Meriva, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 34 |
| Додаткова інформація | без ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 67 |
| Сторона встановлення | передня вісь |
| Тип | кульовий |
| Ширина mm | 37 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 451 ₴

