
Підшипник маточини
401 ₴
- В наявності
- Код: WB35105
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Застосування: Ford Escort. Orion. Fiesta
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | WB35105 |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Зовнішній діаметр | 53 мм |
| Внутрішній діаметр | 29 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Fusion, Orion, Puma, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 29 |
| Додаткова інформація | без ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 53 |
| Сторона встановлення | передня вісь |
| Тип | кульовий |
| Ширина 2 mm | 0 |
| Ширина mm | 37 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 401 ₴




