
Підшипник маточини
582 ₴
- В наявності
- Код: WB60100
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Застосування: CITROEN BERLINGO 96.07-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | WB60100 |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Xantia, ZX, Partner, 306, 206, BX, Xsara, Berlingo, Xsara Picasso, 405, 406 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 42 |
| Додаткова інформація | без ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 82 |
| Сторона встановлення | передня вісь |
| Тип | кульовий |
| Ширина mm | 36 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 582 ₴



