
Підшипник маточини
886 ₴
- В наявності
- Код: WB46149
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | WB46149 |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип підшипника | Кочення |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Henschel, T1, G-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 45 |
| Додаткова інформація | без ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 80 |
| Сторона встановлення | задня вісь |
| Тип | роликовий |
| Ширина 2 mm | 0 |
| Ширина mm | 26 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 886 ₴

