
Підшипник маточини
602 ₴
- В наявності
- Код: WB80016
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | WB80016 |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Brava, Bravo, Palio, Punto, Tempra, Linea, Tipo, 145, 146, 155, Spider, Coupe, Dedra, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 37 |
| Додаткова інформація | без ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 72 |
| Сторона встановлення | передня вісь |
| Тип | кульовий |
| Ширина mm | 37 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 602 ₴

