
Підшипник маточини
713 ₴
- В наявності
- Код: WB60124
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | WB60124 |
| Місце встановлення | Передня |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Зовнішній діаметр | 69 мм |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota |
| Сумісність з моделлю | 108, C1, 107 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 38 |
| Додаткова інформація | з магнітним кільцем ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 69 |
| Сторона встановлення | передня вісь |
| Тип | кульовий |
| Ширина mm | 39 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 713 ₴

