Підшипник кочення роликовий радіально-упорний конічний однорядний основне конструктивне виконання 50x110x29,25
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7310 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 1,277 |
| Висота | 27 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 55 мм |
| Внутрішній діаметр. | 55 |
| Висота B (мм) | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 |
| Каталожний номер | 7310/30310 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120374 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 110 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 214 ₴


