
Підшипник кульковий радіальний 312 (6312)
258 ₴
- В наявності
- Код: 312
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кульковий радіальний однорядний 60x130x31
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 312 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 1,7 |
| Висота | 31 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 60 мм |
| Внутрішній діаметр. | 60 |
| Висота B (мм) | 31 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 |
| Каталожний номер | 312/6312/50312 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120214 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 130мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 258 ₴

