
Підшипник кульковий радіальний 1208
123 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 1208
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіальний дворядний сферичний, самовстановлюючий, основне конструктивне виконання 40x80x18
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 1208 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,412 |
| Висота | 18 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 40 мм |
| Внутрішній діаметр. | 40 |
| Висота B (мм) | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 |
| Каталожний номер | 1208 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120027 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 80 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123 ₴

