
Підшипник кульковий радіальний 405 (6405)
138 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 405
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кульковий радіальний однорядний 25x80x21
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 405 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,53 |
| Висота | 21 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 25 мм |
| Внутрішній діаметр. | 25 |
| Висота B (мм) | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 |
| Каталожний номер | 405/6405/50405 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120219 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 80 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 138 ₴

