
Підшипник кульковий радіальний 408 (6408)
199 ₴
- В наявності
- Код: 408
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кульковий радіальний однорядний 40x110x27
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 408 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 1,2 |
| Висота | 27 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 40 мм |
| Внутрішній діаметр. | 40 |
| Висота B (мм) | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 |
| Каталожний номер | 408/6408/50408 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 12022 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 110 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴

