
Підшипник кульковий радіальний 1580209
176 ₴
- В наявності
- Код: 1580209
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кульковий радіальний однорядний з ущільненням з двох сторін та сферичною посадковою поверхнею зовнішнього кільця 45x85x21
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 1580209 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,452 |
| Висота | 21 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 45 мм |
| Внутрішній діаметр. | 45 |
| Висота B (мм) | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 |
| Каталожний номер | 1580209 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120039 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 85 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176 ₴

