
Підшипник ПВМ, мосту переднього (редуктор кінцевої передачі) МТЗ-82, МТЗ-100 2310 (N310)
265 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2310
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення роликовий радіальний з короткими циліндричними роликами однорядний основного конструктивного виконання з бортами на внутрішньому кільці та без бортів на зовнішньому 50x110x27
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МТЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 2310 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 1,11 |
| Висота | 27 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 50 мм |
| Внутрішній діаметр. | 50 |
| Висота B (мм) | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 |
| Каталожний номер | 2310/N310 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120194 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 110 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴

