Підшипник кочення роликовий радіальний сферичний дворядний, основне конструктивне виконання з бортиками на внутрішньому кільці, літера Н у маркуванні позначає канавку для змащення на зовнішньому кільці. 45x100x36
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 3609Н |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 1,4 |
| Висота | 36 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 45 мм |
| Внутрішній діаметр. | 45 |
| Висота B (мм) | 36 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 |
| Каталожний номер | 3609/53609/22309 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119906 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 100 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 438 ₴


