
Підшипник корпусного вузла (сферична обойма) 480207 (UC 207)
117 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 480207
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Онорядний кульковий підшипник, який має сферичну поверхню зовнішньої обойми, що робить його самовстановлюючим. Він має внутрішнє кільце з двома отворами (під кутом 120 °) для гвинтів, якими кріпиться підшипник на валу. Від попадання вологи підшипник захищений пластиковим кільцем ущільнювача. Підшипники є частиною спеціальних корпусних вузлів (чавунний корпус + підшипник): UCP, UCF, UCT, UCFC, UCPA, UCFL 35x72x20/42,9
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 480207 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,428 |
| Висота | 42,9 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 35 мм |
| Внутрішній діаметр. | 35 |
| Висота B (мм) | 42,9 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 |
| Каталожний номер | 480207/UC207/YAR 207-2F/LA 207/GYE 35 KRRB/LE 207-2F |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120457 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 72 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 117 ₴

