
Підшипник мосту УРАЛ-4320, направляє колесо Т-150 7311 (30311)
259 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7311
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення роликовий радіально-упорний конічний однорядний основне конструктивне виконання 55x120x31,5
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7311 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 1,5 |
| Висота | 29 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 55 мм |
| Внутрішній діаметр. | 55 |
| Висота B (мм) | 29 мм |
| Зовнішній діаметр | 120 |
| Каталожний номер | 7311/30311 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120375 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 120 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259 ₴

