
Підшипник кульковий упорний 8204 (51204)
59 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8204
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий упорний однорядний основне конструктивне виконання 20x40x14
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 8204 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,079 |
| Висота | 14 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 20 мм |
| Внутрішній діаметр. | 20 |
| Висота B (мм) | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 |
| Каталожний номер | 8204/51204 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119947 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 40 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 ₴

