
Підшипник КПП (вал вторинний, передня опора) МТЗ, ХТЗ, ЮМЗ 50408 (6408N/P6) "Улучшенная конструкція Р6"
287 ₴
- Немає в наявності
- Код: 50408/P6
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кульковий радіальний однорядний з канавкою на зовнішньому кільці 40x110x27
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 50408P6 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 1,102 |
| Висота | 27 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 40 мм |
| Внутрішній діаметр. | 40 |
| Висота B (мм) | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 |
| Каталожний номер | 50408/6408/6408 N |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119349 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 110 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 287 ₴

