
Підшипник кульковий упорний 8210 (51210)
98 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8210
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий упорний однорядний основне конструктивне виконання 50x78x22
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 8210 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,384 |
| Висота | 22 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 50 мм |
| Внутрішній діаметр. | 50 |
| Висота B (мм) | 22 мм |
| Зовнішній діаметр | 78 |
| Каталожний номер | 8210/51210 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119953 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 78 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98 ₴

