
Підшипник кульковий радіальний на закріплювальній втулці 1680210
283 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1680210
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двостороннім ущільненням та зі сферичною посадковою поверхнею зовнішнього кільця 50x100x25/45
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 1680210 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 1,1 |
| Висота | 25 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 50 мм |
| Внутрішній діаметр. | 50 |
| Висота B (мм) | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 |
| Каталожний номер | 1680210 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120053 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 100 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 283 ₴

