
Підшипник кульковий упорний 8109 (51109)
69 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 8109
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий упорний однорядний основне конструктивне виконання 45x65x14
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 8109 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,148 |
| Висота | 14 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 45 мм |
| Внутрішній діаметр. | 45 |
| Висота B (мм) | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 |
| Каталожний номер | 8109/51109 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119942 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 65 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 ₴

