
Підшипник генератора ВАЗ 2101-09, 2121, з боку приводу 180302 (6302 2RS) "великий"
50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 180302
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двостороннім захистом та ущільненням з гуми 15x42x13
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 180302 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,08 |
| Висота | 13 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 15 мм |
| Внутрішній діаметр. | 15 |
| Висота B (мм) | 13 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 |
| Каталожний номер | 180302/6302/302/2101-2494023/АТ6302/AT6302 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120158 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 42мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴

