
Підшипник голчастий радіальний (без внутрішнього кільця) 945/45 (HK4520)
108 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 945/45
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення роликовий радіальний голчастий з бортами на зовнішньому кільці без внутрішнього кільця 45x55x20
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 94545 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,06 |
| Висота | 20 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 45 мм |
| Внутрішній діаметр. | 45 |
| Висота B (мм) | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 |
| Каталожний номер | НК4520/HK4520/NK45/20/945/45 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119357 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 55 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 108 ₴

