
Підшипник кульковий радіально-упорний дворядний (3056205) / 3205 2RS
102 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 3205 2RS
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіально-упорний дворядний з канавкою для введення кульок, 2RS, DD, UU, LLU - з двостороннім захистом та ущільненням з гуми або пластмаси 25x52x20,6
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 32052RS |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,195 |
| Висота | 20,6 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 25 мм |
| Внутрішній діаметр. | 25 |
| Висота B (мм) | 20,6 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 |
| Каталожний номер | 32052RS/3056205/5205 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119898 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 52 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102 ₴

