
Підшипник кульковий радіальний 180501 (62201 2RS)
61 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 180501
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двостороннім захистом та ущільненням з гуми 12x32x14
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180501 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,041 |
| Висота | 14 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 12 мм |
| Внутрішній діаметр. | 12 |
| Висота B (мм) | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 32 |
| Каталожний номер | 180501/62201 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120172 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 32 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 ₴

