
Підшипник маточини передньої ГАЗ 3221-322173, 3302-330273, 2705 зовнішня опора 7509 (32209)
145 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 7509
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник роликовий радіально-упорний конічний однорядний основне конструктивне виконання 45x85x24,75
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7509 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,573 |
| Висота | 23,5 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 45 мм |
| Внутрішній діаметр. | 45 |
| Висота B (мм) | 23,5 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 |
| Каталожний номер | 7509/32209 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120384 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 85 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 ₴

