
Підшипник кульковий радіальний 80107 (6007 ZZ)
76 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 80107
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двома захисними шайбами (метал) 35x62x14
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Захисний ущільнювач | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 80107 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,16 |
| Висота | 14 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 35 мм |
| Внутрішній діаметр. | 35 |
| Висота B (мм) | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 |
| Каталожний номер | 80107/6007/6007ZZ |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120424 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 62 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 ₴

