Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двостороннім захистом та ущільненням з гуми 65x120x23
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180213 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,99 |
| Висота | 23 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 65 мм |
| Внутрішній діаметр. | 65 |
| Висота B (мм) | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 120 |
| Каталожний номер | 180213/6213 2RS/213 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120154 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 120 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴


