
Підшипник маточини передньої ВАЗ 2101-07 зовнішній "малий" (LM11949/910)
91 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 7804
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник роликовий радіально-упорний конічний однорядний 19,06x45,25x15,49
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15,49 |
| Вага (Кг) | 0,129 |
| Бренд | ASR |
| Країна-виробник | Польща |
| Код | 118892 |
| Каталожний номер | 7804/11949/11910/2101-3103025 |
| Партія продажів | 1 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 45,25 мм |
| Артикул без символів | 7804 |
| Внутрішній діаметр. | 19,058 |
| Зовнішній діаметр | 45,25 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 19,058мм |
| Висота B (мм) | 15,494 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91 ₴

