Підшипник кочення роликовий радіально-упорний конічний однорядний основне конструктивне виконання 60x130x33,5
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7312 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 1,95 |
| Висота | 31 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 60 мм |
| Внутрішній діаметр. | 60 |
| Висота B (мм) | 31 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 |
| Каталожний номер | 7312/30312 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120376 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 130мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 332 ₴


