
Підшипник кульковий радіальний 180205 (6205 2RS)
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 180205
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двостороннім захистом та ущільненням з гуми 25x52x15
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180205 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,125 |
| Висота | 15 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 25 мм |
| Внутрішній діаметр. | 25 |
| Висота B (мм) | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 |
| Каталожний номер | 180205/6205/205 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120146 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 52 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴

