
Підшипник кульковий радіальний 80200 (6200 ZZ)
30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 80200
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний із двома захисними шайбами (метал) 10x30x9
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Захисний ущільнювач | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 80200 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,03 |
| Висота | 9 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 10 мм |
| Внутрішній діаметр. | 10 |
| Висота B (мм) | 9 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 |
| Каталожний номер | 80200/6200/6200ZZ |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120425 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 30 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴

