
Підшипник відведення муфти зчеплення МТЗ - 5, ЮМЗ - 6 60120 (6020 Z)
276 ₴
- Немає в наявності
- Код: 60120
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з однією захисною шайбою 100x150x24
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 60120 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 1,28 |
| Висота | 24 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 100 мм |
| Внутрішній діаметр. | 100 |
| Висота B (мм) | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 |
| Каталожний номер | 6020/120/60120/6020Z |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119929 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 150 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 276 ₴

