
Підшипник маточини передньої КамАЗ 5320-5325, 5410-5425, ЗІЛ, КрАЗ внутрішня опора (32313)
503 ₴
- В наявності
- Код: 7613
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник роликовий радіально-упорний конічний однорядний 65x140x51
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7613 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 3,5 |
| Висота | 48 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 65 мм |
| Внутрішній діаметр. | 65 |
| Висота B (мм) | 48 мм |
| Зовнішній діаметр | 140 |
| Каталожний номер | 7613/32313 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120404 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 140мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 503 ₴

