Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двостороннім захистом та ущільненням з гуми 60x130x31
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180312 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 1,7 |
| Висота | 31 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 60 мм |
| Внутрішній діаметр. | 60 |
| Висота B (мм) | 31 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 |
| Каталожний номер | 180312/6312/312 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120168 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 130мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 274 ₴


