
Підшипник кульковий радіальний 80026 (626 ZZ) (мінім. партія 10 шт (туба))
24 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 80026
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двома захисними шайбами (метал) 6x19x6
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Захисний ущільнювач | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 80026 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,007 |
| Висота | 6 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 6 мм |
| Внутрішній діаметр. | 6 |
| Висота B (мм) | 6 мм |
| Зовнішній діаметр | 19 |
| Каталожний номер | 80026/626ZZ/626 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120413 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 19 мм |
| Партія продажів | 10 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 ₴

